Графік роботи:

ПН: 9:00 -18:00

ВТ-ПТ: 9:00 -17:00

Електронне звернення

У зв'язку з набранням чинності 28 жовтня 2015 Законом України "Про внесення змін до Закону України "Про звернення громадян" щодо електронного звернення та електронної петиції", передбачено, що письмове звернення також може бути надіслане з використанням мережі Інтернет, засобів електронного зв'язку (електронне звернення)

Електронні звернення до ДУ «Львівський ОЛЦ МОЗ України» надсилаються на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або заповнюються в електронній формі, яка розміщена на офіційному веб-сайті ДУ «Львівський ОЛЦ МОЗ України».

Вимоги до звернення, у тому числі електронного, визначені статтею 5 Закону України "Про звернення громадян".

Додатково надаємо рекомендації щодо оформлення та подання електронного звернення до ДУ «Львівський ОЛЦ МОЗ України»

  • У зверненні необхідно обов'язково зазначити повні реквізити заявника (прізвище, ім'я, по батькові, поштову адресу (поштовий індекс, область, район, населений пункт, вулиця, будинок, корпус, квартира), чітко і зрозуміло викласти зміст порушеного питання.
  • Реквізити заявника повинні вноситись ретельно, що прискорить опрацювання звернення відповідним структурним підрозділом та надання відповіді заявнику. Пропонується зазначати дані українською мовою відповідно до офіційного документа, що засвідчує особу заявника.
  • Надання достовірної інформації є необхідною умовою для компетентного розгляду звернення.
  • Без зазначення обов'язкової інформації не буде можливості провести реєстрацію звернення.
  • Відповідь на звернення може надаватися електронною поштою, у разі наявності у зверненні відповідного прохання та електронної адреси.

Увага! Звернення не приймається до розгляду, якщо:

  • порушене у зверненні питання не належить до компетенції МОЗ України;
  • звернення оформлено з порушенням статті 5 Закону України "Про звернення громадян";
  • звернення містить нецензурну лексику або образи, заклики до розпалювання національної, расової, релігійної ворожнечі.

Звернення, надіслане наприкінці робочого дня (після 17-00) або у позаробочий час, буде прийнято до розгляду у наступний після його надходження робочий день.

Нормативні документи

Закон України вiд 27.03.2014 № 1170-VII "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв’язку з прийняттям Закону України "Про інформацію" та Закону України "Про доступ до публічної інформації"

Закон України від 02.10.1996 № 393/96-ВР "Про звернення громадян"

Указ Президента України від 07.02.2008 № 109/2008 "Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування"