Графік роботи:

ПН: 9:00 -18:00

ВТ-ПТ: 9:00 -17:00

  1. Наказ Львівської обласної державної адміністрації Департаменту охорони здоров'я "Про атестацію лікарів Львівської області у 2017 році"
  2. Графік атестації лікарів на 2017 рік
  3. Перелік необхідних документів для подання в Атестаційну комісію Департаменту охорони здоров'я Львівської облдержадміністрації (згідно Положення про порядок проведення атестації лікарів, затвердженого наказом МОЗ України від 02.10.2015 р. №650)
  4. Склад Атестаційної комісії Департаменту охорони здоров'я Львівської облдержадміністрації на 2017 рік
  5. План – графік навчань на курсах підвищення кваліфікації лікарів в 2017 році (завантажити)
  6. План – графік навчань на курсах підвищення кваліфікації молодших спеціалістів з медичною освітою в 2017 році (завантажити)
  7. Наказ Львівської обласної державної адміністрації Департаменту охорони здоров'я "Про проведення атестації молодших спеціалістів з медичною освітою у 2017 році" (завантажити)
  8. Путівки (завантажити)
  9. Склад територіальної атестаційної комісії Департаменту ОЗ Львівської обласної державної адміністрації з атестації заступників головних лікарів з медсестринства, головних та старших сестер медичних (фельдшерів, акушерок), молодших спеціалістів з медичною освітою ДУ «Львівський обласний лабораторний центр МОЗ України», ГУ Держпродспоживслужби у Львівській області, Львівської клінічної лікарні на залізничному транспорті Філії «Центр охорони здоров’я» Публічного акціонерного товариства «Українська залізниця» (завантажити)