Графік роботи:

ПН: 9:00 -18:00

ВТ-ПТ: 9:00 -17:00

10.06.2019р. поступило термінове повідомлення з Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф про госпіталізацію до Львівської обласної інфекційної клінічної лікарні пацієнтів, що були гостями на весіллі в ресторані «Червона Рута» у м. Львові 08 червня 2019 року. На весіллі було близько 100 осіб. Станом на 14.00 год. 10.06.2019 року всього за допомогою звернулось 28 осіб (5 дітей). З них 21 особа госпіталізована в інфекційний стаціонар КНП ЛОР «ЛОІКЛ» та 5 осіб в інфекційне відділення Новояворівської МЛ. 

 Стан пацієнтів середньої важкості. 

   Львівським міським відділом  ДУ «ЛОЛЦ МОЗ України» в ході епідрозслідування встановлено, що з  готової  ресторанної продукції захворілі  вживали наступне: торт печінковий, печінка тушкована з яблуками, рулетки з баклажаном і сиром, салат «Цезар з куркою», шашлик з мангалу, щука фарширована, голубці з м’ясом і рисом. 

      Із виробів  домашнього приготування: м’ясна нарізка, кров’янка, фарширована качка, випічка домашнього приготування із кремом. 

Спільними симптомами захворювання є  скарги на високу температуру (39,9о),     блювоту, понос,  загальну слабість, біль у животі. 

Фахівцями Львівського міського відділу ДУ «ЛОЛЦ МОЗ України» розпочато епідеміологічне розслідування. Для мікробіологічного дослідження відібрано: 12 взірців кулінарних виробів, 20 змивів на патогенну та умовно патогенну флору та 1 проба міськводопровідної води. Протиепідемічні заходи тривають.