Графік роботи:

ПН: 9:00 -18:00

ВТ-ПТ: 9:00 -17:00

 

 

 

 

 

 

 

15.05.2018 року в актовому залі “ДУ Львівський обласний лабораторний центр МОЗ України” відбулася прес-конференція.

У заході прийняли участь представники засобів масової  інформації, ГУ Держпродсповижслужби у Львівській області, завідувачі відділів, відділень та лабораторій епідеміологічного профілю обласного лабораторного центру.

Заступником директора обласного лабораторного центру О.Когутом була доведена присутнім інформація щодо стану інфекційної та паразитарної захворюваності за перші 4 місяці поточного року, з окремих нозологій проведений ретроспективний аналіз їх рівня у попередні роки, проаналізовані ймовірні причини виникнення.

Особлива увага була приділена стану захворюваності на кір в області та державі. Було відмічено, що від початку року в області зареєстровано 1785 випадків даної хвороби (66,9% дитяче населення), 47 спалахів даної інфекції, у тому числі у 36 навчальних закладах. Підкреслена особлива важливість у недопущенні розповсюдження кору щепленням проти нього. Вакцини в області для цього достатньо.

 

 

 

 

 

 

 

 

У переддень літнього оздоровчого сезону, який характеризується збільшенням рівня гострих кишкових інфекцій, поданий аналіз стану захворюваності на ці хвороби, причини їх виникнення та проблемні питання, що можуть виникнути в ході відпочинкового та оздоровчого періоду, особливо стосовно дитячого населення.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Доведений також аналіз захворюваності  на інші інфекційні захворювання – туберкульоз, вірусні гепатити, хворобу Лайма, імунокеровані інфекції, паразитарні захворювання.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

На завершення були надані відповіді за запитання журналісті. 

 

Заступник директора О.Когут