Графік роботи:

ПН: 9:00 -18:00

ВТ-ПТ: 9:00 -17:00

 

07.08.2018р. в ДУ  «Львівський обласний лабораторний центр МОЗ України» від КЗ Львівської обласної ради «Львівська обласна інфекційна клінічна лікарня» та Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф поступили повідомлення, про поступлення на стаціонарне лікування 25-ти хворих, з яких 24 дитини до 18 років.

 Із даних епідеміологічного анамнезу відомо, що 04.08.2018 року близько 19.00 год прибули в готель «Джем» с.Раковець Пустомитівського району Львівської області двома автобусами з м. Шепетівки Хмельницької області прибули 46 осіб,  з яких 40 діти, та 6 осіб по супроводу Із даних епідеміологічного анамнезу відомо, та і слів хворих, що до поступлення у лікарню вони вживали їжу в закладах громадського харчування м. Львова та Львівської області   

Попередній діагноз харчова токсикоінфекція – у 18-ти осіб,  гостра кишкова інфекція у 7-ми осіб. Стан хворих середньої тяжкості. Спільними симптомами захворювання є: скарги на підвищення температури тіла, загальну слабість,  нудоту, блювоту,  проноси, болі у ділянці епігастрію.

  Львівським міським та Пустомитівським районним  відділами ДУ «ЛОЛЦ МОЗ України» спільно з працівниками   ГУ Держпродспоживслужби   розпочато протиепідемічні заходи по  розслідуванню спалаху. 

 

 

 

Лікар епідеміолог відділу епіднагляду

 (спостереження) та профілактики

 інфекційних захворювань                                                Лозинська Н.П.