Графік роботи:

ПН: 9:00 -18:00

ВТ-ПТ: 9:00 -17:00

Відповідно до діючого  законодавства ДУ«Львівський ОЛЦ МОЗ України» здійснює діяльність щодо проведення гігієнічного навчання працівників, що проходять медичні огляди, а також працівників,  які зазнають у виробництві, сфері послуг, інших галузях ризику дії шкідливих та небезпечних факторів.

За 10 місяців поточного року гігієнічним навчанням було охоплено 9683(60,0%) осіб  від числа працівників, які звернулися для отримання послуги. 

В розрізі контингенту працівників гігієнічне навчання проведене для: 

- працівників дошкільних та  навчальних закладів -   2405 (98,0%)осіб;

- працівників оздоровчих закладів                        -    141 (65,0%)особа;

- працівників продовольчої торгівлі                      -    1794 (47,4%)особи;

- працівників громадського харчування                 -    4129(67,6%)осіб;

- підприємствах харчової промисловості               -     855 (44,7%)осіб;

- працівників  молоко товарних ферм                   -       43 ( 59,7%)осіб;

- працівників побутового обслуговування             -     264 ( 17,1%)осіб;

- працівників, які працюють з отрутохімікатами    -      52 (85,2%) особи.

 

В області продовжують  мати місце спалахи гострих кишкових інфекцій, причинами виникнення яких в більшості випадків є порушення технологічних вимог приготування страв, недотримання режиму зберігання та реалізації харчової продукції, а також  неналежний рівень гігієнічної грамотності працівників, внаслідок несвоєчасного проведення гігієнічного навчання. 

Відповідно до діючого санітарного законодавства: ст.21 Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», ст.11 Закону України «Про захист населення від інфекційних хворіб» відповідальність за організацію та проведення гігієнічного навчання персоналу покладена на керівника(власника) господарюючого суб’єкта. 

Інформуємо Вас, що  відокремлені структурні підрозділи ДУ «Львівський обласний лабораторний центр МОЗ України» проводять гігієнічне навчання  осіб, які підлягають обов’язковим періодичним(попереднім) медичним оглядам, за затвердженими  програмами та в зручні для замовника терміни.

 

Наша адреса: вул. Круп’ярська, 27 м.Львів, 79014.

 

 

 

Лікар відділення організації 

санітарно-гігієнічних досліджень  Г.Савченко

 

 

 

 

14.11.2017 року